Промотивно дружење со WIA Mk – отворена можност за членство

Почитувани и драги членови,

Ни претставува голема чест и благодарност да Ве поканиме на промотивно дружење со WIA Mk,  вторник 17-ти април од 16-часот во просториите на CEED Mакедонија.

Овој настан е од отворен карактер за сите жени претприемачи и менаџери.

Ќе ни биде задоволство да ги поканите и Вашите пријателки заинтересирани да бидат дел од оваа приказна.

Ве молиме да го потврдите Вашето присуство на овој email: cvelkova@ceed-macedonia.org

поврзани статии

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

прочитај повеќе

- Advertisment -