Едноставна апликација за лесно следење на менструалниот циклус

Лора Прешко од хрватската ИТ компанија Mašinerija во интервјуто дадено за женскиот магазин Women in Adria, ја раскажува успешната приказна за најновиот производ од нивното богато портфолио.

Станува збор за апликација Simple Cycle, којашто им помага на жените да ги следат своите менструални циклуси без користење на кориснички имиња, лозинки и без одговарање на било какви прашања.

За да дознаете повеќе за нејзините бенефиции и како да станете дел од семејството на Simple Cycle, прочитајте го целото интервјуто на следниов линк.

поврзани статии

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

прочитај повеќе

- Advertisment -